Tápegység AVM Fritz Box / Linksys / Cisco útválasztókhoz, 12W / 12V / 1.0A / 5.5mm x 2.5mm
Termékkód VH102905
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (3 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 98%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,105 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi VHBW töltő számos hálózati útválasztóhoz, kapcsolóhoz és hordozható merevlemezhez, túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint RoHS tanúsítvánnyal. A kábel hossza kb. 1,20 m.
Eredeti jelzések:
- MU12-G120100
- WDPS040RNN
- WDPS037RNN
- WDPS038RNN
Alkalmas:
AVM Fritz Box:
- 2030, 2031, 2070, 2110, 2170, 3020, SL WLAN, WLAN 3030, 3050, 3070, 3130, 3131, 3170, 3270, 5010, 5012, 7050, 7112, 7113, 7140, 7141, 7170, 7170 V2.0, 7320, 7330, 7360, 7570
- 7150, Mini
Bose:
- SoundLink Mini Bluetooth Speaker
- WRT160, WRT160N, WRT54, WRT54GL, WRT54G, WRT54GS
- 2100, 2100V, 2100VG, 2110, 2700, 2710, 2820, 2910, 2920, 2930
- D100 Echo Life, HG520b
- WCG200, WRP200, WRT150N, WRT160N, WRT300N, WGA54AG, WKPC54G, WPS54GU2, WAG300N, WAG54G, WAG54GS, 4400N, 54GP
- FVS318, GS105, GS105e, GS108, GS108e, GS116, GS116e, GS605, GS608
- 3347W
- T-Sinus 154, 1045, Eumex 300 IP, Speedport W501, W501V, Speedport W100 Bridge, W101, Speedport W303V, W502V, W503V, W504V, W700V, W701V, W720V, W721V, W722V, W900V, W920V
- Easybox 803a, Easybox 903, Easybox 904 LTE, Voicebox RL300, RL302 Voicebox, RL400 Voicebox
- My Book 3.0, My Book Elite, My Book Essential Edition, My Book Home Edition, My Book Office Edition, My Book Studio Edition, WD Elements Desktop Play, My Book for Mac, My Book Live, Live HD media player TV Mini Plus, TV Live Hub Media Center, My Book AV DVR Expander External HDD HDD
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 12 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áram | 1,0 A |
| Csatlakozó | 5,5 mm (zun. premer), 2,5 mm (notr. premer), 10,5 mm (dolžina) |









