Töltő HP DeskJet / PhotoSmart nyomtatókhoz, 20W / 16-32V / 0,375-0,5A
Termékkód VH102274
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
12,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0957-2231
HP DeskJet:
- D1420, D1430, D1445, D1460, D1465, D1468, D1470, D2430, D2445, D2460, D2465, D2468, D2560, D2565, D2568, D4260, F1, F20 80, F2185, F2187, F2188, F2210 , F2224, F2240, F2275, F2276, F2280, F2285, F2288, F2290, F4135, F4140, F4172, F4188, F4185, F4188, F4190, F21, F21 C45 83, C4588, C4599
- C4210, C4240, C4250, C4273, C4280, C4283, C4290, C4340, C4343, C4348, C4380, C4383, C4388, C4390, C4440
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 20 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 16-32 V |
| Áram | 0,375-0,5 A |
| Csatlakozó | HP |







