Töltő Zebra nyomtatókhoz, 60W / 20V / 3A, kerek csatlakozó
Termékkód VH201392
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: szerda, 8.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
14,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill Zebra nyomtatók tápegysége túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
Eredeti jelzések:
- 0335A2065
- FSP50-11
- FSP060-RPBA
- OWA-60U-20
- P1028888-001
- 9NA0602400
- EA1050B-200
- EA1060B
Zebra:
- 888DT, 888TT, DA 402, DA402-151-00000, GC 420, GC 420D, GC 420T, GC420, GC420-100510-000, GC420-200510-000, GC420-200511-000, GC420D, GC420T, GK888CN, GK888D, GK888T, GK888TT, LP2022, LP2042, LP2242, LP2642, LP2742, LP2824, LP2824 Plus, LP2824-Z, LP2844, LP2844PSA, LP2844S, LP2844Z, LP3844, R2844, T208M, T212M, T402, TLP2622, TLP2742, TLP2824, TLP2824 Plus, TLP2844, TLP2844PS, TLP2844-Z, TLP2844Z-LP, TLP2844-Z-ZPL, TLP3742, TLP3842, TLP3844, TLP3844-Z
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 60 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áram | 3 A |
| Csatlakozó | 5,5 mm x 2,5 mm |












