Töltő HP OfficeJet nyomtatókhoz, 100 W / 31,5 V / 3,17 A
Termékkód VH102294
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szerda, 8.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 93%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
10,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- C7296-60043
- C7296-60024
HP Officejet:
- D125, D125xi, D135, D135xi, D145, D145xi, D155, D155xi, 7100, 7110, 7110xi, 7130, 7130xi, 7135, 7135xi, 7140xi, 71440xi
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 100 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 31,5 V |
| Áram | 3,17 A |
| Csatlakozó | 5,5mm x 2,1mm |







