Töltő HP OfficeJet / PhotoSmart nyomtatókhoz, 45 W / 31 V / 1,45 A
Termékkód VH102297
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szerda, 8.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
11,550 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0950-4340
HP Officejet:
- 6100, 6110, 6150
- 7550
- 410
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 45 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 31 V |
| Áram | 1,45 A |
| Csatlakozó | 4,8mm x 1,7mm |







