Tápegység Tamiya Mini csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, 2,4W / 9,6V / 0,25A
Termékkód VH107290
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 98%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
8,705 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi töltő Tamiya Mini csatlakozós készülékekhez. A töltő túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel hossza kb. 200 cm.
Alkalmas:
- Minden készülék Tamiya Mini csatlakozóval
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 2,4 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 9,6 V |
| Áram | 250 mA |
| Csatlakozó | Tamiya Mini 9,5 mm |








