Tápegység AVM Fritz Box / Linksys / Cisco útválasztókhoz, 24W / 12V / 2.0A / 5.5mm x 2.5mm
Termékkód VH104574
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,900 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi töltő számos hálózati útválasztóhoz, kapcsolóhoz és hordozható merevlemezhez, túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint RoHS-tanúsítvánnyal. A kábel hossza kb. 1,20 m.
Eredeti jelzések:
- MU12-G120100
- WDPS040RNN
- WDPS037RNN
- WDPS038RNN
Alkalmas:
AVM Fritz Box:
- 2030, 2031, 2070, 2110, 2170, 3020, 3030, 3050, 3070, 3130, 3131, 3170, 3270, 5010, 5012, 5050, Fon 5050, Fon 5140, 6320, 6360, 6810, 6840, 7050, 7112, 7113, 7140, 7141, 7150 Fritz! Fon Mini, 7170, 7240, 7270.7, 7320, 7330, 7360, 7570 SL WLAN
Bose:
- SoundLink Mini Bluetooth Speaker
- WRT160, WRT160N, WRT54, WRT54GL, WRT54G, WRT54GS
- 2100, 2100V, 2100VG, 2110, 2700, 2710, 2820, 2910, 2920, 2930
- D100 Echo Life, HG520b
- WCG200, WRP200, WRT150N, WRT160N, WRT300N, WGA54AG, WKPC54G, WPS54GU2, WAG300N, WAG54G, WAG54GS, 4400N, 54GP
- FVS318, GS105, GS105e, GS108, GS108e, GS116, GS116e, GS605, GS608
- 3347W
- T-Sinus 154, 1045, Eumex 300 IP, Speedport W501, W501V, Speedport W100 Bridge, W101, Speedport W303V, W502V, W503V, W504V, W700V, W701V, W720V, W721V, W722V, W900V, W920V
- Easybox 803a, Easybox 903, Easybox 904 LTE, Voicebox RL300, RL302 Voicebox, RL400 Voicebox
- My Book 3.0, My Book Elite, My Book Essential Edition, My Book Home Edition, My Book Office Edition, My Book Studio Edition, WD Elements Desktop Play, My Book for Mac, My Book Live, Live HD media player TV Mini Plus, TV Live Hub Media Center, My Book AV DVR Expander External HDD HDD
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 24 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áram | 2,0 A |
| Csatlakozó | 5,5 mm (zun. premer), 2,5 mm (notr. premer), 10,5 mm (dolžina) |









