Asus laptop töltő, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm
Termékkód MV802317
| Gyártó Movano
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (3 darab) becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
12,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi töltő Asus laptopokhoz, túltöltés védelemmel, túláramvédelemmel, hőmérsékletvédelemmel és CE és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- 0A001-00064600
- 0A001-00064700
- 0A001-00065300
- 0A001-00065400
- ADP-120RH BS
Alkalmas:
Asus:- ZenBook UX533FD
- VivoBook K570U, VivoBook K570UD, VivoBook X560U, VivoBook X560UD, VivoBook X560UD-1B, VivoBook X560UD-BQ167T
- ROG G501J, ROG G501JW, ROG G501JW-BHI7N12, ROG G501JW-CN030H, ROG G501JW-CN030T, ROG G501JW-CN052H, ROG G501JW-CN117H, ROG G501JW-CN168H, ROG G501JW-CN168T, ROG G501JW-CN217H, ROG G501JW-CN217T, ROG G501JW-CN261H, ROG G501JW-CN474T, ROG G501JW-DM138H, ROG G501JW-DS71, ROG G501JW-DS71-HID1, ROG G501JW-F1053H, ROG G501JW-F198T, ROG G501JW-FI169H, ROG G501JW-FI201H, ROG G501JW-FI267H, ROG G501JW-FI398T, ROG G501JW-FI432T, ROG G501JW-FI439T
- VivoBook Pro 14X OLED N7400PC, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM010T, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM010W, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM102T
- ZEN AIO 24 A5401WRAK, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA31T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA34T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA35T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA37T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA024T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA040M, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA049T
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 120 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 19 V |
| Áram | 6,32 A |
| Csatlakozó | 6,0 mm x 3,7 mm |











