Töltő Lenovo laptopokhoz, 300W / 20V / 15A / téglalap alakú csatlakozó
Termékkód MV453658
| Gyártó Movano
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 95%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
29,935 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi Lenovo laptoptöltő túltöltés védelemmel, túláramvédelemmel, hőmérsékletvédelemmel és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- 15ACH6H
- 5A10W86289
- 82JU00A3PB
- ADL300SDC3A
- ADL300SLC3A
- GX21F23045
- SA10R16956
- SA10R16957
Alkalmas:
Lenovo:
- Legion 5, Legion 5 15ACH6H, Legion 5 15ITH6H, Legion 5 17ITH6H, Legion 5 82JU00A3PB, Legion 5 Pro 16ITH6H-82JD Gaming Laptop, Legion 7, Legion 7 Gen 6 16" Gaming Laptop, Legion R9000K, Legion R9000P, Legion Y9000K, Legion Y9000X
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 300 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áram | 15,0 A |
| Csatlakozó | derékszögű csatlakozó (slim tip) |





















