Töltő HP / Compaq laptopokhoz, 120 W / 18,5 V / 6,5 A / 7,4 mm x 5,0 mm
Termékkód GC226642
| Gyártó Green Cell
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (3 darab) becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
15,945 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Green Cell HP Compaq laptop töltő túltöltés elleni védelemmel, túláramvédelemmel, hőmérsékletvédelemmel és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- PA-1121-12HN
- PA-1121-12HC
- PA-1121-42HN
- PA-1121-42HH
- PPP017L
- PPP016L-E
- 463556-001
- 463953-001
- 519331-001
- 608426-001
- 609941-001
- 397803-001
- 391174-001
- 397747-001
- 384021-002
- 418875-001
- ED519AA
Alkalmas:
HP:
- HDX18
HP Envy:
- 15-1000, 17-1000, 17-2000
HP Pavilion:
- DV6-1000, DV6-2000, DV6-3000, DV6-4000, DV6-6000, DV7-2000, DV7-3000, DV7-4000, DV7-5000, DV7-6000, DV8-100
- 8540p, 8540w
- 2210, 2210b 2510, 2510p 2710, 2710p 6720, 6720s, 6720t, NC2400 NC4400 NC6320 NC6400, NW 310, NX6315 NX63 20, NX6325 NX7300, NX7400
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 120 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 18,5 V |
| Áram | 6,5 A |
| Csatlakozó | 7,4 mm x 5,0 mm |










