Töltő Brother nyomtatókhoz, 15W / 9V / 1.6A
Termékkód VH103418
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 96%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
8,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Brother nyomtatókhoz, túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 1 m
Eredeti jelzések:
- Kr.u.-24
- AD-24E
- AD-24EU
- HYP015C
Brother:
- P-Touch 80, P-Touch 90, P-Touch 900, P-Touch 1000, P-Touch 1005F, P-Touch 1010, P-Touch 1090, P-Touch 1230PC, P-Touch 1280, P-Touch 1280DT, P-Touch 1290, P-Touch 1290DT, P-Touch 1750, P-Touch 1830, P-Touch 1830VP, P-Touch 1880, P-Touch 2100, P-Touch 2100VP, P-Touch 2430, P-Touch 2460, P-Touch 7100, P-Touch 7100 VP
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 15 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 9 V |
| Áram | 1,6 A |
| Csatlakozó | 5,0 mm x 3,0 mm |







