Töltő Epson vonalkód-leolvasókhoz, 20,25 W / 13,5 V / 1,5 A
Termékkód VH402969
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szerda, 8.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 97%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,150 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérséklet-védelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező Epson vonalkód-leolvasókhoz. A kábel hossza 170 cm.
Eredeti jelzések:
- 2116217–00
- EADP-20CB C
- A391VD
- A39IVD
Epson:
- különböző olvasómodellek
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 10 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áram | 2 A |
| Csatlakozó | 3,5 mm (zunanji premer) x 1,3 mm (notranji premer) |










