Töltő HP ScanJet szkennerekhez, 15W / 12V / 1,25A
Termékkód VH110267
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,950 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápfeszültség túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP olvasókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x olvasó tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0957-2291
- L2694-80010
- C9870-84200
- C9870-84201
- C9870-84203
- L1970-80001
HP ScanJet:
- 2300 C, 2300 CV, 2400, 3500 C, 3530 C, 3570 C, 3670, 3690, 3970, 4070, 4400 C, 4470 C, 4600, 4670, G3010
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 15 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áram | 1,25 A |
| Csatlakozó | 5,5mm x 2,1mm |











