Töltő Lenovo laptopokhoz, 90W / 20V / 4,5A / téglalap alakú csatlakozó
Termékkód MV180639
| Gyártó Movano
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (több mint 5 darab) becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 96%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,900 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi Movano cseretöltő Lenovo laptopokhoz, túltöltés-, túláram-, hőmérséklet- és RoHS-tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- 0B46994
- 0B46998
- 0B46994
- 0B46995
- 0B46996
- 0B46997
- 0B46998
- 0B46999
- 0B47000
- 0B47001
- 0B47002
- 0B47003
- 0B47004
- 0B47005
- 0B47006
- 0B47007
- 0B47008
- 0B47009
- 36200235
- 36200236
- 36200237
- 36200250
- 36200252
- 36200254
- 36200298
- 45N0235
- 45N0236
- 45N0237
- 45N0238
- 45N0239
- 45N0240
- 45N0242
- 45N0244
- 45N0245
- 45N0246
- 45N0249
- 45N0250
- 45N0305
- 45N0306
- 45N0309
- 45N0310
- ADLX90NCC3A
- ADLX90NDC2A
- ADLX90NDC3A
- ADLX90NLC2A
- ADLX90NLC3A
Alkalmas:
Lenovo:
- 300-22ISU, 510-22ISH, C20, C20-30, C40, C40-05, C40-30, C50, C50-30, F0BX, F0CB, G400, G410, G500, G500H, G500s, G510, G510 4056, G510 4059, G510 59-406675, G510 59-441358, G510 80A8, G510S, G700, G710, Z51, Z51-70, Z51-70 80K6
- ThinkPad E470, ThinkPad E560P, ThinkPad E570, ThinkPad Helix, ThinkPad L440, ThinkPad L440 20AS, ThinkPad L540, ThinkPad S440, ThinkPad S5, ThinkPad S531, ThinkPad S540, ThinkPad T440, ThinkPad T440P, ThinkPad T440s, ThinkPad T440s 20AR, ThinkPad T450P, ThinkPad T450s, ThinkPad T540p, ThinkPad X1 carbon, ThinkPad X240, ThinkPad X240 Touch, ThinkPad Yoga
- ThinkPad Edge E431, ThinkPad Edge E440, ThinkPad Edge E531, ThinkPad Edge E540
- IdeaPad 700-15ISK, IdeaPad 720S, IdeaPad 720S-15IKB, IdeaPad G500, IdeaPad G500s touch, IdeaPad G510, IdeaPad Y40, IdeaPad Y40-70, IdeaPad Y40-80, IdeaPad Y50, IdeaPad Y50 Touch, IdeaPad Y50-80, IdeaPad Y50-80 touch, IdeaPad Z510, IdeaPad Z510 59400193, IdeaPad Z510 59400198, IdeaPad Z510 Touch, IdeaPad Z710
- IdeaCentre 520-22AST, IdeaCentre 520-22ICB, IdeaCentre 520-22IKL, IdeaCentre 520-22IKU, IdeaCentre 520-24ARR, IdeaCentre 520-24AS
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 90 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áram | 4,5 A |
| Csatlakozó | derékszögű csatlakozó (slim tip) |





















