Töltő HP DeskJet / OfficeJet / PhotoSmart nyomtatókhoz, 20 W / 32 V / 0,625 A
Termékkód VH102288
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 93%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
11,950 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0957-22389
- 0957-2242
- 0957-2269
HP DeskJet:
- D730, D1650, D1658, D1660, D1663, D2500, D2660, D2663, D2668, D2680, D4260, D5560, D5563, D5568, F735, F2420, F24, F24, F24, F24 , F2488, F2492, F2493, F4200 Mind -az-egyben, F4435, F4440, F4480, F4483, F4488, F4500, 4180, 5100, 5600, 5800
- J4500, J4580, J4660, J4680, J6480, F4210, F4280
- B109, B109a, B209, B209A, C4635, C4640, C4650, C4670, C4683, C4685, C4688, C4740, C4750, C4780, C4783, C4788, C47950
- B109, B109N, B109Q, B109R, B209, B209a
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 20 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 32 V |
| Áram | 0,625 A |
| Csatlakozó | HP |







