Töltő Lenovo laptopokhoz, 230W / 20V / 11,5A / téglalap alakú csatlakozó
Termékkód MV378677
| Gyártó Movano
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (4 darab) becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 97%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
17,945 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Minőségi töltő Lenovo laptopokhoz túltöltés védelemmel, túláramvédelemmel, hőmérsékletvédelemmel és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- 00HM626
- 00HM627
- 01FR044
- 01FR046
- 4X20E75111
- 4X20E75115
- 5A10H28356
- ADL230NDC3A
- ADL230NLC3A
- ADL230SCC3A
- ADL230SDC3A
- SA10E75805
Alkalmas:
Lenovo:
- IdeaPad Y900, IdeaPad Y900 17ISK, IdeaPad Y900-17ISK- 80Q1006GRA, IdeaPad Y900-17ISK-80Q1000BGE, IdeaPad Y900-17ISK-80Q1004QGE, IdeaPad Y910, IdeaPad Y910 17ISK
- Legion 5 15ACH6H, Legion 5 15ACH6H (82JU), Legion 5 15ARH05H, Legion 5 15ARH05H (82B1), Legion 5 15IMH05H, Legion 5 15IMH05H (81Y6), Legion 5 15IMH05H (82CF), Legion 5 17ACH6H, Legion 5 17ACH6H (82JY), Legion 5 17ARH05H, Legion 5 17ARH05H (82GN), Legion 5 17IMH05H, Legion 5 17IMH05H (81Y8), Legion 5 17ITH6H, Legion 5 17ITH6H (82JM), Legion 5 Pro 16ACH6, Legion 5 Pro 16ACH6 (82JS), Legion 5 Pro 16ACH6H, Legion 5 Pro 16ACH6H (82JQ), Legion 5 Pro 16ITH6, Legion 5 Pro 16ITH6 (82JF), Legion 5 Pro 16ITH6H, Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD), Legion 5-15IMH05H, Legion 7 15IMH05, Legion 7 15IMH05 (81YT), Legion 7 15IMH5, Legion 7 15IMH5 (82BC), Legion Pro 5 16ACH6, Legion Pro 5 16ACH6H, Legion Pro 5 16ACH6H (82JQ), Legion Y540 15IRH, Legion Y540 15IRH (81SX), Legion Y540 17IRH, Legion Y540 17IRH (81Q4), Legion Y730-15ICH 81HD000LMH, Legion Y740 15ICHg, Legion Y740 15ICHg (81HE), Legion Y740 81HH000RMH, Legion Y740-15ICHg 81HE000LMH, Legion Y740-15ICHg 81HE000MMH, Legion Y740-17ICHg 81HH000QMH
Tipp
Amennyiben lehetséges, a töltő vásárlása előtt mérje meg és ellenőrizze a csatlakozó átmérőjét és formáját, amely a laptophoz illeszkedik. Egyes csatlakozók középső tűvel is rendelkeznek, amely a termék képén is látható.
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 230 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áram | 11,5 A |
| Csatlakozó | derékszögű csatlakozó (slim tip) |





















