Tápegység Panasonic RE7-51 / RE7-40 / RE7-68 borotvákhoz, 5W, 5V, 1A
Termékkód VH201230
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 96%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
7,910 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Univerzális cseretöltő ill a német VHBW gyártó tápegysége a Panasonic és mások borotváihoz, nyíróihoz és hasonló készülékeihez. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel teljes hossza körülbelül 1,43 m.
Eredeti jelzések:
- RE7-40
- RE7-51
- RE7-59
- RE7-68
Panasonic:
- ER-GC20, ES-GA20, ES-GA21, ES-LA10, ES-LA12, ES-LA50, ES-LA54, ES-LA62, ES-LA70, ES-LA74, ES-LA84, ES-LA90, ES-LA92, ES-LA93, ES-LA94, ES-LC20, ES-LC50, ES-LF50, ES-LF70, ES-LT20, ES-LT31, ES-LT40, ES-LT41, ES-LT50, ES-LT70, ES-LT71, ES-LV50, ES-LV61, ES-LV70, ES-LV81, ES-LV90, ES-RF31, ES-RF41, ES-RT30, ES-RT31, ES-RT33, ES-RT37, ES-RT37-s, ES-RT40, ES-RT47, ES-RT53, ES-RT67, ES-RT87, ES-ST21, ES-LV65, ES-LV67, ES-LV95, ES-LV97
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 5 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áram | 1 A (1.000 mA) |
| Csatlakozó | poseben priključek |










