Tápegység Remington borotvákhoz, 0,36 W, 3,6 V, 0,1 A
Termékkód VH101915
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 93%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
8,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Remington borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel teljes hossza körülbelül 1,10 m.
Eredeti jelzések:
- SPG-6030
Remington:
- PG6030, PG6130
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 0,36 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 3,6 V |
| Áram | 0,1 A (100 mA) |
| Csatlakozó | poseben priključek |












