Tápegység Philips borotvákhoz PHE00980, 0,2W, 3V, 70mA
Termékkód VH104221
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,150 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Philips borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik.
Eredeti jelzések:
- PHE00980
Philips:
- Bikini Perfect HP6373, Bikini Perfect HP6373/00
- Bodygroom TT2000, Bodygroom T2020, Bodygroom T2021, Bodygroom T2022, Bodygroom T2023, Bodygroom T2030
- Ladyshave HP6345/00
- Ladyshave Sensitive HP6366/00, Ladyshave Sensitive HP6368/00
- Ladyshave Double Contour HP6370/00
- Multitrim szakállvágó QG3190/00
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 0,2 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 3 V |
| Áram | 70 mA |
| Csatlakozó | poseben priključek |







