Tápegység Panasonic borotvákhoz ER-SB40 / ER-SB60 / ER-SC40, 6.0W, 4.8V, 1.25A
Termékkód VH201240
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 96%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
10,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Panasonic borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel teljes hossza körülbelül 1,42 m.
Eredeti jelzések:
- RE7-87
- RE9-82
- WERGP62K7664
- WESLT6NK7664
Panasonic:
- ER-DGP62, ER-DGP65, ER-DGP74, ER-DGP82, ER-DGP84, ER-DGP86, ER-FGP62, ER-GDP90, ER-HGP62, ER-SB40, ER-SB60, ER-SC40, ER-SC60, ES-CV51, ES-LL21, ES-LL41, ES-LS6A, ES-LS9A, ES-LT2A, ES-LT2N, ES-LT4, ES-LT4A, ES-LT4N, ES-LT6A, ES-LT6N, ES-LV6, ES-LV6N, ES-LV6Q, ES-LV9, ES-LV9A, ES-LV9C, ES-LV9CX, ES-LV9N, ES-LV9O, ES-LV9Q
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 6,0 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 4,8 V |
| Áram | 1,25 A |
| Csatlakozó | poseben priključek |










