Tápegység borotvákhoz Panasonic ER-GD50 / ER-GD60, 2,5 W, 1,7 V, 1,5 A
Termékkód VH201237
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 97%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
11,950 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Panasonic borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel teljes hossza körülbelül 1,42 m.
Eredeti jelzések:
- RE9-85
- RE9-86
- WER2302K7P74
- WER2302K7664
- WERGD60K7664
Panasonic:
- ER2301, ER2302K, ER2031, ER2051, ER2061, ER2171, ER2201, ER2211, ER2161, ER-GD50,ER-GD60, ER-GD51,R-GD61, ER-GC50, ER-GB60, ER-GB62, ER-GB70, ER-GB80, ER-GB86, ER-GB96, ER-CA35,ER-CA70, ER-GC50, ER-GC51, ER GC70, ER-GC71, ER-PGF40, ER-PGF80, ER-WGC5B, ER-WGB8A
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 2,5 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 1,7 V |
| Áram | 1,5 A |
| Csatlakozó | poseben priključek |










