Tápegység borotvákhoz Philips QT4000 / RQ320 / YQ306, 0.3W, 4.3V, 0.07A
Termékkód VH101928
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (3 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 95%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,500 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Philips borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel hossza kb. 1,44 m.
Eredeti jelzések:
- A00390
Philips:
- BT3201/15, BT3203/15, BT3205/15, BT3206/14, MG5720/15, MG5750, QP2520/20, QP2520/30, QT4000/13, QT4000/15, QT4000/42, QT4005/13, QT4005/15, RQ310, RQ311, RQ312, RQ320, RQ328, RQ330, RQ331, RQ338, RQ350, S100, S106, S108, S110, S116, S300, S301, S311, S321, S330, S331, S510, S511, S512, S520, S530, S531, S538, S550, S551, YQ30O, YQ306, YQ308, YQ316, YQ318
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 0,3 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 4,3 V |
| Áram | 0,07 A (70 mA) |
| Csatlakozó | poseben priključek |








