Tápegység borotvákhoz Philips AT600 / BG2025 / QP2530 / S1310, 0,8W, 8V, 0,1A
Termékkód VH101934
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (3 darab) becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 95%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
9,105 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Philips borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik.
Eredeti jelzések:
- 422203620881
- CP0479/01
- SSW-1789EU
Philips:
- AT600, AT610, AT620, AT621, AT750, AT751, AT753, AT756, AT770, AT790, AT872, BG2024, BG2025, BG2026, BG2028, QP61,1,45 320, S1510, S1520, S5050
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 0,8 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 8 V |
| Áram | 0,1 A (100 mA) |
| Csatlakozó | poseben priključek |








