Tápegység Panasonic ER 1510 / ER 1511 / ER 1512 borotvákhoz, 6.5W, 5.4V, 1.2A
Termékkód VH201235
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: hétfő, 6.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 94%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
10,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység Panasonic borotvákhoz a német VHBW gyártótól. A tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik. A kábel teljes hossza körülbelül 1,42 m.
Eredeti jelzések:
- RE9-57
- WER1512K7P64
Panasonic:
- ER 154, ER 1510, ER 1511, ER 1512
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 6,5 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 5,4 V |
| Áram | 1,2 A |
| Csatlakozó | poseben priključek |










