Fujitsu Siemens laptop töltő, 80 W / 19 V / 4,22 A / 5,5 mm x 2,5 mm
Termékkód VH100985
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szombat, 4.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 93%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
15,860 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Fujitsu Siemens laptop töltő túltöltés elleni védelemmel, túláramvédelemmel, hőmérsékletvédelemmel és RoHS tanúsítvánnyal.
A készlet tartalma:
- 1 x laptop hálózati adapter
- 1 x tápkábel (EU)
Eredeti jelzések:
- CA01007-0920
Alkalmas:
Fujitsu Siemens Amilo:- A1600, A1640, A1645, A1650, A1650G, A1667, A1667G, A1840, A2200, A6600, A6660, A7600, A7620, A7640, A7645, A860, A860, A860, A860, A860 1 300G, L1310G, L6810, L6820, L6825 , L7300, L7300G, L7310, L7320, M1425, M6300, M6800, M7300, M7405, M7800, M8300, M8800, Mx400, V1000
- A531, A1010, A1130, AH530, AH531, AH532, AH550, C1010, C1110D, C1320, C1410, C2010, C2111, C2210, C2220, C2240, D50, D50,60,5 0, E330, E380, E751, E780, E781 E2010 20D, E8110, E8210, E8310, E8420, LH530, LH531, N3500, N3510, NH570, NH571, P701, S710, S751, S761, S781, S7000, S7000D, S7010, S7010D, S7210, T30, 70, T30, 70 4010D, T4215, T4220, T5010 , X7595, Port Replicator II, Port Replicator II-L, Port Replicator C, Port Replicator E, Port Replicator S
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 80 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 19 V |
| Áram | 4,22 A |
| Csatlakozó | 5,5 mm x 2,5 mm |







