Töltő HP DeskJet / OfficeJet nyomtatókhoz, 24W / 32V / 0.750A
Termékkód VH116832
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Raktáron (2 darab) becsült kézbesítés: kedd, 7.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 95%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
11,160 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérséklet-védelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0957-2280
HP PhotoSmart:
- B110, B110A, B120, B120A
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 24 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 32 V |
| Áram | 0,750 A |
| Csatlakozó | HP |







