Töltő HP DeskJet / PhotoSmart nyomtatókhoz, 24W / 16-32V / 0.625-0.700A
Termékkód VH102271
| Gyártó VHBW
| Garancia | 12 hónap garancia |
| Elérhetőség | Utolsó darab a raktáron! becsült kézbesítés: szerda, 8.4. |
| Szállítási költségek |
|
A vásárlók 93%-a úgy dönt, hogy megtartja ezt a terméket!
14,750 Ft az áfát tartalmazza
Leírás
Leírás:
Cseretöltő ill tápegység túláram- és hőmérsékletvédelemmel, valamint CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkező HP nyomtatókhoz.
A készlet tartalma:
- 1 x nyomtató tápegység
- 1 x tápkábel (EU) teljes hossza kb. 2 m
Eredeti jelzések:
- 0950-4401
- 0950-4404
HP DeskJet:
- 5150, 5160, 5168, 5650, 5652, 5740, 5850, 9650, 9670, 9680
- 7260, 7268, 7450, 7600, 7660, 7765
Specifikáció
| Tulajdonságok | |
| Szín | fekete |
| Teljesítmény | 24 W |
| Bemeneti feszültség | 100-240 V |
| Kimeneti feszültség | 16-32 V |
| Áram | 0,625-0,700 A |
| Csatlakozó | HP |







